JEEP SAFARİ

GOLDEN VALLEY TURİZM 

Fiyat : 90€ - ( 1 Araç ) Tur Detayları Süre: 60 Dakika    Lokasyon:  Göreme

JEEP SAFARİ

Sadece bir tur değil; bir ömür boyu bir macera

Jeep Safari, kalpteki maceracılar için mutlak bir zorunluluktur. Sizi maceracı, pitoresk ve eğlenceli bir yolculuğa çıkaracağız. Bu, gizli güzelliğin en etkileyici yerlerini keşfetmenin en iyi yoludur. Deneyimli sürücüler tarafından yönlendirilen ciplerinizde çarpıcı manzaraların, güzel vadilerin, muhteşem peri bacalarının ve el değmemiş doğanın tadını çıkaracaksınız.
Jeep Safari, Kapadokya'nın en iç rotalarından muhteşem bir safari ve off-road turu yapar. Cipler sizi gizli parçalardan, engebeli yollardan geçirirken, fantastik bozulmamış manzarayı keşfetme şansına sahip olacaksınız. En güzel ve en gizli köşeleri keşfederken, kapadokya'yı eşsiz bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda eğlenceli ve macera.

Güneş doğarken gökyüzünde yüzen düzinelerce sıcak hava balonunun nefes kesen manzarasının tadını çıkarmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz; ya da gün batımını en iyi panoramik bakış açısıyla izleyebilirsiniz. Kapadokya Gündoğumu ve günbatımı dünyanın en güzellerinden biri olarak bilinir. Jeep Safari Turu, Kapadokya'da kaçırmayacağınız en iyi deneyimlerden biridir.

Sunrise Jeep Safari Turu
Bu tur, Kapadokya'nın panoramik manzarasında güneşin doğuşundan hemen önce başlar. Yolcular, gökyüzüne yükselen çok sayıda sıcak hava balonunu izleme ve güneşin doğuşunun çarpıcı fotoğraflarını çekme şansına sahipler.

Gün Batımı Jeep Safari Turu
Bu tur gün batımından yaklaşık 1 veya 2 saat önce başlar. Tur Kapadokya panoramik bakış biter, sadece yolcu Kapadokya Gün batımı sihirli görünüm keyfini, gün batımından önce.

Jeep Safari Rotası:
Mustafapaşa (Eski Yunan Köyü)
Uzengi Nehri
Ortahisar
Kırmızı Ve Gül Vadileri

FOTO GALERİ

Mobirise
Adres

Sulusaray Beldesi, Cumhuriyet Mahallesi, 32/B NEVŞEHİR / Merkez

Bize Ulaşın

Email: info@goldenvalleytourism.com   Telefon:
+90 531 912 35 23 - ( Whatsapp )
+90 532 341 26 87 

Linkler

Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Toplantı Otelleri
Nikah ve Party Otelleri

Mobirise website creator - Click for more

русскоговорящий гид в стамбуле русскоговорящий гид в анталии kapadokyada kahvaltı cappadocia tours türkmen sigorta