MAARA KONAK

GOLDEN VALLEY TURİZM 

MAARA KONAK

Geçmişte Uçhisar bölge Papazının özel konutu (manse) olarak kullanılmış olan bu görkemli Konak, Titiz bir restorasyon çalışması sonrasında Kapadokya bölgesinin en seçkin etkinlik mekanlarından biri haline dönüştürülmüştür.

Bu değerli projenin ilk yapılanması olan Maara Konak ise Kapadokya bölgesinde venue, yemek ve servis kalitesi açısından önemli farklılıklar sunmaktadır.


Üst kattaki geleneksel taş mimariden oluşan bölümün geçmişte yaşam yeri olarak, alt kattaki kayadan oyma (mağara) yapıların ise hizmetkâr odası, mutfak, depo ve ibadet alanı olarak kullanıldığı düşünülmektedir. Bu bölümler günümüzde Eyvan (büyük salon), Bende (hizmetkâr), Hazne (kiler, depo) ve Mağara olarak isimlendirilmiştir.


310 m2 kapalı alan ve 475 m2 açık alan ve teraslardan oluşan, Kapadokya’nın en güzel manzaralarından birine sahip olan Maara Konak, 230 kişilik açık alanları ve iki katında toplam 140 kişilik kapalı alanları ile özel yemek, toplantı, butik düğün, kokteyl, parti ve mini konser organizasyonları için hizmet vermektedir.

Mobirise
Adres

Sulusaray Beldesi, Cumhuriyet Mahallesi, 32/B NEVŞEHİR / Merkez

Bize Ulaşın

Email: info@goldenvalleytourism.com   Telefon:
+90 531 912 35 23 - ( Whatsapp )
+90 532 341 26 87 

Linkler

Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Toplantı Otelleri
Nikah ve Party Otelleri

Created with Mobirise web theme

русскоговорящий гид в стамбуле русскоговорящий гид в анталии kapadokyada kahvaltı cappadocia tours türkmen sigorta